Tehergépkocsivezető

vor 3 Wochen

Wels, Oberösterreich, Österreich Jobcapital Kft. Vollzeit
Ausztriai építkezésekre keresünk német nyelvtudással és teherautóvezető tapasztalattal rendelkező munkatársakat.

**Feladatok**
- Tehergépkocsik vezetése
- A jármű napi ellenőrzése
- Ausztriai építkezéseken való munkavégzés

**Elvárások**
- Min. A2 német nyelvtudás
- C95 képzés + járművezetői kártya
- Tehergépkocsik vezetésében szerzett tapasztalat (min. 2-3 év)
- Saját autó és jogsi

**Előny**
- C, E vezetői engedély előny
- Konténerek ismerete előny

**Amit ajánlunk**
- Fizetés: nettó 2300 €
- 13. és 14. havi fizetés
- Ingyenes szállás az építkezés közelében
- Magyar bejelentés

**További információ**
- Hosszú és rövid hetek (felváltva hétfő-péntek, majd hétfő-csütörtök)

**Munkavégzés helye**:Felső-Ausztria, Wels

**Érdekel**:

Állás típusa: Teljes munkaidő
  • Tehergépkocsivezető

    vor 2 Wochen

    Wels, Österreich Jobcapital Kft. Vollzeit

    Ausztriai építkezésekre keresünk német nyelvtudással és teherautóvezető tapasztalattal rendelkező munkatársakat. **Feladatok** - Tehergépkocsik vezetése - A jármű napi ellenőrzése - Ausztriai építkezéseken való munkavégzés **Elvárások** - Min. A2 német nyelvtudás - C95 képzés + járművezetői kártya - Tehergépkocsik...

    vor 4 Wochen