mechanik samochodowy

vor 2 Wochen

Linz, Oberösterreich, Österreich ImpactJob Vollzeit

ImpactJob to nowoczesna, certyfikowana agencja pośrednictwa pracy z siedzibą w Skawinie (KRAZ zajmująca się rekrutacją Kandydatów chętnych do podjęcia pracy w Niemczech i Austrii. Nasze doświadczenie i profesjonalizm są gwarancją sukcesu.

Nie czekaj i znajdź pracę już dziś

Obecnie dla naszych klientów z Austrii poszukujemy kandydatów na stanowisko:

MECHANIK SAMOCHODOWY

MECHANIK SAMOCHODOWY - LINZ

Opis stanowiska

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
  • Ogólne prace serwisowe
  • Wymiana tarcz i klocków hamulcowych na każda oś
  • Montaż opon na oś
  • Wymiana koła na oś
  • Wymiana akumulatorów rozruchowych
  • Wymiana żarówek (reflektory/kierunkowskazy/wnętrze itd.)
  • Serwis klimatyzacji (przegląd + płyny)
  • Inne standardowe naprawy w różnych modelach i markach samochodów

Wymagania

WYMAGANIA:

DOBRA znajomość języka niemieckiego (warunek konieczny)

• Doświadczenie w pracy w warsztatach samochodowych

• Prawo jazdy kat. B i własny samochód na wyjazd

Oferujemy

ZAPEWNIAMY:
  • Umowę o pracę z austriackim pracodawcą
  • Pełny pakiet socjalny
  • Atrakcyjne wynagrodzenie (14,83 - 16,65 euro brutto/godzina)
  • Zakwaterowanie OPŁACONE przez pracodawcę
  • Telefon alarmowy dla osób dojeżdżających czynny w każdy weekend
  • Możliwość aplikacji bez CV
  • Możliwość pracy w nadgodzinach
  • Pomoc w organizacji wyjazdu
  • Pomoc w przygotowaniu i tłumaczeniu dokumentów
  • Stałą opiekę ze strony ImpactJob

Uprzejmie informujemy, że zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.