Spawacz rurociągów ciepłowniczych metodą 111

vor 4 Wochen

Salzburg, Österreich Euro Labora Vollzeit

Agencja pośrednictwa pracy za granicą

SPAW111/AT/2024

Obowiązki

  • spawanie rurociągów ciepłowniczych metodą 111

Wymagania

  • doświadczenie na w/w stanowisku
  • aktualne uprawnienia spawalnicze

Oferujemy

  • austriackie warunki zatrudnienia
  • stawka: od 14,52 euro brutto/h do 21,50 euro brutto/h
  • diety w wysokości 26,40 euro netto na dzień roboczy
  • mieszkanie nieodpłatne lub 15,00 euro netto na dzień roboczy dodatku na mieszkanie
  • 13, 14 pensja w zależności od branży zatrudnienia

  • Salzburg, Salzburg, Österreich Euro Labora Vollzeit

    Agencja pośrednictwa pracy za granicą Spawacz rurociągów ciepłowniczych metodą 111SPAW111/AT/2024Obowiązkispawanie rurociągów ciepłowniczych metodą 111 Wymaganiadoświadczenie na w/w stanowisku aktualne uprawnienia spawalnicze Oferujemyaustriackie warunki zatrudnienia stawka: od 14,52 euro brutto/h do 21,50 euro brutto/h diety w wysokości...