Samodzielny Księgowy

vor 4 Monaten

Dorf an der Pram, Österreich SGS Industrial Services GmbH Vollzeit

SGS Industrial Services Poland oferuje międzynarodowe usługi w zakresie montażu przemysłowego i projektów. 16 lokalizacji na trzech kontynentach pozwala nam realizować projekty blisko naszych klientów. Nasz zespół liczy obecnie ponad 100 pracowników. Świadczymy usługi na całym świecie**: Bezpiecznie. Globalnie. Szybko. Jesteśmy SGS Industrial Services.**

Do naszego zespołu w biurze poszukujemy:
**Samodzielny księgowy (M/F/d)**:
**Miejsce pracy: Nysa**

**Twoje zadania**
**- Prowadzenie ksiąg rachunkowych spółki według MSR/MSSF
- Prowadzenie ewidencji dokumentów księgowych
- Rozliczanie i zamykanie poszczególnych okresów księgowych (miesięczne, kwartalne, roczne)
- Przygotowywanie sprawozdań GUS, NBP, sporządzanie deklaracji podatkowych (CIT, VAT, PIT)
- Sporządzanie dokumentacji rachunkowej z dostawami
- Ewidencja majątku trwałego i naliczanie amortyzacji
- Przygotowywanie zestawień i raportów miesięcznych na potrzeby spółki
- Kontakty z urzędami skarbowymi, audytorami, bankami i instytucjami finansowymi

**Nasze wymagania**
**- Wykształcenie wyższe kierunkowe (ekonomiczne - księgowość/rachunkowość)
- Minimum 4 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
- Doświadczenie w spółkach budowlanych
- Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność w działaniu, dokładność i odpowiedzialność
- Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym
- Gotowość do stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych

**Oferujemy**
**- Umowę o pracę na pełny etat
- Niezbędne narzędzia pracy
- Atrakcyjne wynagrodzenie (zależne od posiadanej wiedzy i doświadczenia)
- Możliwość pracy w prężnie rozwijającej się międzynarodowej spółce

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 roku oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018 poz. 1000), prowadzonego przez SGS Industrial Services Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Nysie.

**Bezpośredni kontakt w przypadku dalszych pytań**:
**Czekamy na Twoje zgłoszenie**:

- Aplikuj teraz
- SGS-INDUSTRIAL.COM