Ślusarz Tokarz Austria

vor 4 Wochen

Wien, Wien, Österreich Eastgate Recruitment Vollzeit

**Opis Stanowiska**

Pracownik w dziale remontu maszyn w największej hucie w Austrii będzie odpowiedzialny za:

• Konserwację i wymianę uszkodzonych części zużywających się maszyn

• Wykonywanie prac remontowych w celu utrzymania sprawnego działania linii produkcyjnych

• Współpracę z innymi zespołami w celu zapewnienia ciągłości produkcji

**Wymagania**

• Znajomość języka niemieckiego

• Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku

• Odpowiedzialność i samodzielność w pracy

**Oferta**

• Austriacka umowa o pracę i pełne świadczenia socjalne

• Wynagrodzenie: od 2575 Euro do 2818 Euro netto - na rękę

• Możliwość wypracowywania nadgodzin

• Praca w międzynarodowym środowisku

  • Wien, Wien, Österreich Eastgate Recruitment Vollzeit

    Opis StanowiskaW ramach naszej firmy Eastgate Recruitment poszukujemy doświadczonego mechanika tokarza do pracy w Austrii.Zadania:Prace remontowe w największej hucie w AustriiKonserwacja i wymiana uszkodzonych części zużywających się maszynWymagania:Znajomość języka niemieckiegoDoświadczenie na w/w stanowiskuOdpowiedzialność i samodzielność w...