Operator Frezarki CNC

vor 1 Monat

Schwarzach im Pongau, Salzburg, Österreich SILVERHAND Vollzeit

Oferujemy:

  • zatrudnienie na podstawie austriackiej umowy o pracę (bez delegacji)
  • wynagrodzenie: 3.782,50 EUR brutto miesięcznie + zorganizowane i opłacone zakwaterowanie do 450 EUR
  • szybki proces rekrutacji - formalności załatwione w ciągu 2 dni
  • pełne świadczenia socjalne
  • składki oraz podatki odprowadzane w Austrii przez Pracodawcę
  • możliwość pracy w nadgodzinach (jeśli opcja ta jest niedostępna – informujemy o tym)
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz długofalowej współpracy
  • wsparcie naszych Konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia
  • ubezpieczenie dla Pracownika i jego rodziny
  • respektowane prawo do urlopu
  • nasze usługi są bezpłatne (w tym tłumaczenie oraz profesjonalne przygotowanie CV w j. niemieckim na potrzeby rekrutacji)

Zakres obowiązków:

  • samodzielna konfiguracja i obsługa maszyn CNC
  • produkcja długich elementów zgodnie z wymaganiami
  • przeprowadzanie kontroli jakości oraz dbanie o porządek w miejscu pracy

Wymagania:

  • komunikatywna lub dobra znajomość języka niemieckiego
  • prawo jazdy kat. B
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • wiedza na temat systemu sterowania Heidenhain będzie dodatkowym atutem
  • gotowość do pracy w systemie 2-3 zmianowym

Oferta skierowana do wszystkich kandydatów spełniających wymagania rekrutacyjne.

Usługa dodatkowa:
Od 20 lat oferujemy również usługi w zakresie rozliczeń podatków niemieckich oraz holenderskich, a także Kindergeld. Skontaktuj się z nami, aby uzyskać więcej informacji.

  • Operator Frezarki CNC

    vor 1 Monat

    Oferujemy:zatrudnienie na warunkach austriackich - umowa o pracę zgodna z austriackimi przepisami (bez delegacji)wynagrodzenie: 3.782,50 EUR brutto miesięcznie + zorganizowane i opłacone zakwaterowanie do wysokości 450 EURszybki proces rekrutacji - formalności załatwione w krótkim czasiepełne świadczenia socjalneskładki oraz podatki odprowadzane w...

  • Frezer CNC

    Vor 7 Tagen

    Oferta pracyW SILVERHAND poszukujemy doświadczonego Frezera CNC, który będzie odpowiedzialny za niezależną konfigurację i obsługę systemu, samodzielną produkcję długich części, przeprowadzanie kontroli jakości i utrzymywanie czystości oraz porządku.Wymaganiakomunikatywna/ dobra znajomość języka niemieckiegoprawo jazdy kat. Bdoświadczenie...

  • Operator/ Ustawiacz

    vor 4 Wochen

    Ried im Innkreis, Oberösterreich, Österreich Allpersona GmbH Vollzeit

    Stanowisko w Allpersona GmbHW ramach naszej agencji pośrednictwa pracy, Allpersona GmbH, poszukujemy doświadczonego Operatora/ Ustawiacza / Programisty Lasera CNC do pracy w naszym biurze w Ried im Innkreis w Austrii.Opis StanowiskaObsługa giętarki Tru Bend 5230 (Trumpf)Samodzielne programowanie giętarkiKontrola produktuWymaganiaDoświadczenie w...