Elektryk budowlany, Monter instalacji elektrycznych

vor 1 Woche

Wörgl Tirol, Österreich Allpersona GmbH Vollzeit
Stanowisko: Elektryk budowlany, Monter instalacji elektrycznych

W ramach naszej agencji pośrednictwa pracy, Allpersona GmbH, poszukujemy doświadczonego elektryka budowlanego, który będzie odpowiedzialny za montaż instalacji elektrycznych w budownictwie mieszkaniowym, użyteczności publicznej lub przemysłowym.

Obowiązki:
  • Montaż instalacji elektrycznych zgodnie z ogólnymi specyfikacjami
  • Przeciąganie okablowania oraz montaż tras
  • Wykonywanie prac instalacyjnych i przyłączeniowych
  • Sprawdzanie instalacji i obwodów elektrycznych
  • Drobna konserwacja i rozwiązywanie problemów
Wymagania:
  • Wykształcenie kierunkowe (elektryk, elektronik)
  • Kilkuletnie doświadczenie zawodowe
  • Uprawnienia do wykonywania pracy na danym stanowisku
  • Komunikatywna znajomość języka niemieckiego, poziom min. A2
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód na dojazdy do pracy
Oferta:
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia min 2800 € netto miesięcznie
  • Stawkę godzinową 18,00 € brutto
  • 26,40€ diety netto za przepracowany dzień
  • 1€ dodatku montażowego
  • Zagwarantowane zakwaterowanie

Dodatkowo, oferujemy:

  • Dodatek za prace w godzinach nadliczbowych + 50% do stawki godzinowej
  • Dadatki zmianowe
  • 13 i 14 pensja: Urlaubs- und Weihnachtsgeld
  • 25 dni płatnego urlopu
  • Zwrot za 1 dojazd do pracy z polski - 0,11€ za km
  • Zagwarantowane zakwaterowanie - koszt 100€
  • Prace od zaraz w stabilnej firmie z długoletnim doświadczeniem
  • Długofalowe zatrudnienie
  • Zatrudnienie na austriackich warunkach
  • Ubezpieczenie i gwarancje odprowadzania składek
  • Pomoc w załatwieniu wszelkich formalności

  • Wörgl Tirol, Österreich Allpersona GmbH Vollzeit

    Opis stanowiska:W ramach naszej agencji pośrednictwa pracy, Allpersona GmbH, poszukujemy doświadczonego elektryka budowlanego, który będzie odpowiedzialny za montaż instalacji elektrycznych w budownictwie mieszkaniowym, użyteczności publicznej lub przemysłowym.Wymagania:Wykształcenie kierunkowe (elektryk, elektronik)Kilkuletnie doświadczenie...

  • Stolarz budowlany

    vor 4 Wochen

    Buch in Tirol, Tirol, Österreich SILVERHAND Vollzeit

    Oferujemy:zatrudnienie na austriackich warunkach - lokalny Pracodawca (bez delegacji)konkurencyjne wynagrodzenie 15,50 EUR brutto / godzinę + 26,40 EUR diety dziennejzakwaterowanie zapewnione przez Pracodawcęwszystkie składki oraz podatki odprowadzane w Austrii przez Pracodawcęzaliczki wypłacane co tydzień w gotówce lub na konto polskie bądź...

    Oferujemy:zatrudnienie na austriackich warunkach - austriacki pracodawca (bez delegacji)konkurencyjne wynagrodzenie 15,50 EUR brutto za godzinę + 26,40 EUR diety dziennejzakwaterowanie pokrywane przez pracodawcęskładki oraz podatki regulowane w Austrii przez pracodawcęzaliczki wypłacane co tydzień w gotówce lub na konto polskie bądź...