Operator wózka widłowego

Vor 6 Tagen

Weißkirchen in Steiermark, Steiermark, Österreich HOGO GmbH Vollzeit

Hogo- posrednictwo pracy

Opis stanowiska

Stanowisko Operator wózka widłowego w HOGO GmbH

Obowiązki

  • Załadunek i rozładunek towarów w magazynie
  • Obsługa przyjęć i wydań magazynowych
  • Sprawdzanie i rejestracja zgodności dostaw z dokumentami
  • Rozmieszczanie towarów w odpowiednich strefach magazynowych

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku Operator wózka widłowego oraz uprawnienia
  • Znajomość języka niemieckiego na poziomie A2
  • Prawo jazdy kategorii B/Samochód

Oferujemy

  • Austriacką umowę o pracę
  • Wynagrodzenie miesięczne ok. 1700€ netto + dodatki zmianowe
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Stawka 13,09/h € brutto
  • 13 i 14 wypłata
  • Zakwaterowanie opłacone przez pracodawcę

  • Weißkirchen in Steiermark, Steiermark, Österreich HOGO GmbH Vollzeit

    Hogo GmbH - Praca w magazyniePracownik magazynowy z doświadczeniem poszukujemy do pracy w naszym magazynie w Austrii. Oczekujemy od kandydatów doświadczenia w załadunku i rozładunku towarów, obsłudze przyjęć i wydań magazynowych oraz sprawdzania i rejestrowania zgodności dostaw z dokumentami.Obowiązki:załadunek i rozładunek towarówobsługa...