Spawacz montażowy konstrukcji mostów

vor 4 Monaten

Spittal an der Drau, Österreich Züblin Stahlbau GmbH Vollzeit

Aufgaben

Współpraca przy wymagających projektach konstrukcji stalowych w Niemczech i innych krajach europejskich  Montaż elementów mostów Spawanie podzespołów drutem rdzeniowym (136) Niezależny montaż elementów stalowych zgodnie z rysunkami technicznymi Niezależna inspekcja zmontowanych elementów pod względem wymiarowym i technicznym Współpraca w zespole monterów konstrukcji stalowych i spawaczy

Qualifikationen

Ukończone techniczne szkolenie zawodowe Odpowiednie doświadczenie zawodowe w zakresie montażu konstrukcji stalowych, najlepiej w zakresie budowy elektrowni i zakładów przemysłowych oraz budowy mostów stalowych  Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego i podstawową znajomość języka angielskiego Gotowość do podróżowania na place budowy w Niemczech i innych krajach europejskich Zdolność do pracy na wysokości do 100 metrów Asertywność i entuzjazm Umiejętności organizacyjne i negocjacyjne, pewność siebie oraz systematyczność i samodzielność w pracy.

Wir bieten

Z nami wszystkie drogi są dla Ciebie otwarte. Czeka na Ciebie interesujące pole działania, które sam możeszkształtować, praca w koleżeńskich zespołach, ekscytujące projekty, znane duże budowy oraz podnoszenie kwalifikacjiw wykonywanym zawodzie w postaci szkoleń organizowanych przez firmę. Zapewniamy regularne, comiesięcznewypłaty wynagrodzeń , 30 dni urlopu, dodatek urlopowy oraz swiateczny, ubezpieczenie zdrowotne, systememerytalny, grupowe ubezpieczenie od wypadków, imprezy integracyjne, imprezy pracownicze i zajęcia sportowe.Czekamy na Państwa dokumenty aplikacyjne, jeżeli to możliwe w języku niemieckim, z podaniem najwcześniejszegomożliwego terminu rozpoczęcia pracy, za pośrednictwem formularza online.

  • Spittal an der Drau, Kärnten, Österreich Züblin Stahlbau GmbH Vollzeit

    Aplikuj do pracyPoszukujemy doświadczonego spawacza i montażysty konstrukcji stalowych do pracy w naszym zespole w Niemczech i innych krajach europejskich.Oczekiwane kwalifikacjeUkończone techniczne szkolenie zawodoweOdpowiednie doświadczenie zawodowe w zakresie montażu konstrukcji stalowych, najlepiej w zakresie budowy elektrowni i zakładów...